פרוטוקול ישיבת הוועד המקומי מס' 5 מיום 07.05.14

 
נוכחים:     אביחי סימנר, גולי קשת, יוסף מורבר, דדה גולדשמידט, צביקה כהן, איל פייס רן להב, ליאת ברזילי.
נעדרו:       עפר ברשד,
 
על סדר היום:
1.      אישור פרוטוקולים מתאריך 31.3.14. .
2.      דיווחים מטקס יום הזיכרון ומחגיגות יום העצמאות.
3.      הושמט.
4.      הושמט.
5.      תקינות מגרשי ספורט בעין ורד
6.      ועדת הנצחה.
7.      השתתפות וסיוע לנסיעה לפולין.
8.      פניית רקפת סמט ומיכל קורן בנוגע לתאורת רחוב.
9.      אתר עין ורד.
10.    עדכונים..
11.     שונות.
 

 
 1. לסעיף 1 -        אישור פרוטוקולים מתאריך 31.3.14.
  מאשרים פרוטוקולים מתאריך 31.3.14. 
 1. לסעיף 2-     דיווחים מטקס יום הזיכרון ומחגיגות יום העצמאות.
  יום הזיכרון היה אירוע מושקע ומרגש, השנה יום הזיכרון בוצע ע"י צוות חדש בראשות צביקה כהן, הוועד מודה לכל הפעילים על אירוע מכובד.
  יום העצמאות בוצע ע"י ילדי והורי בני המצווה כמו בשנים קודמות,  הוועד מודה על אירוע מכובד בייחוד בשעה שבישובים סמוכים בוטלו החגיגות מחוסר תקציב ואצלנו ,למרות התכנסות לתקציב היה אירוע יפה ומכובד. 
 1. לסעיף 3- הושמט
 1. לסעיף 4- הושמט
 1. לסעיף 5- תקינות מגרשי הספורט.
  ע"פ  בדיקת הגורמים המוסמכים נמצאו ליקויי בטיחות במתקני הספורט (מצורף למצע), מרב אוליניק יו"ר ועדת ספורט בדקה את תוכנית המועצה לתיקון הליקויים ומצאה שאין תקציב לתיקון, הועד מחליט להפסיק את הפעילות המתוכננת  החל מיום א' אלא אם יתחיל טיפול מיידי בליקויים, הוועד מחליט  לבצע פעולות התיקון  לליקויים באפן מיידי בעצמו ולבקש את העלויות מהמועצה בהמשך וזאת כדי לא להפסיק את הפעילות במגרשים. הועד מבקש ליידע את אגודת הספורט בכך שנמצאו ליקויים ועד להסדרת התקן המשך הפעילות במקום באחריות האגודה. 
 1. לסעיף 6- ועדת הנצחה.
              מציעים את החברים- יהודה צחורי, יעל אולייניק, צביקה כהן וגולי קשת.
 
 1. לסעיף 7-    השתתפות וסיוע לנסיעה לפולין.
  הועד מאשר השתתפות בפעילות הנסיעה עד לסך שך 1000 שקל. 
 1. לסעיף 8-    פניית רקפת סמט ומיכל קורן בנוגע לתאורת רחוב.
  הוועד מקבל באופן עקרוני את הדרישה, קיימים מספר מצבים דומים במושב, כמו כן יש מקרים בהם התאורה בוצעה בהשתתפות התושב.  בדיון רחב יותר, יש צרכים שונים לבתים שנבנו בחזיתות אחוריות של משקים כגון : כבישים מדרכות תאורה ניקוז וכד' ברם אולם חזית בניה זו הנה חזית המגרש הגובלת בכביש  ומדרכה קיימים ודרכה יש כניסה לחזית האחורית. לאחר מעשה מקצת התושבים מרגישים מקופחים כיוון שהחזית האחורית לא מטופלת כמו הקדמית. הן האגודה והן המועצה לא מחוייבים לחזיתות אחוריות וזאת למרות המצב בפועל. בראייה ארוכת טווח  הוועד צופה שחזיתות אחוריות יטופלו כמו הקדמיות והמעצור הייחידי להסדרת העניין הנו תקציבי.
  הועד מבקש לקבל הצעת מחיר  לביצוע תאורה בכל החזיתות האחוריות כדוגמת נשוא המכתב. 
 1. אתר עין ורד – נדחה לישיבה הבאה. 
 1. עדכון- מועדון הנוער החדש
  כאמור אושר להגדיל את תב"ר התכנון לצורך שכירת יועצים הנדרשים לבקשת היתר בניה. האדריכלית החלה בהכנת הנדרש להיתר בניה ואף בוצעו סיורים במקום עם היועצים. היעד החשוב מבחינתנו- אישור התקציב (תב"ר) באחת מישיבות מליאת המועצה הקרובות. ע"פ התחייבות ראש המועצה יפעל להשגת המקורות הנדרשים. רן מעדכן שיש כסף בקרנות המועצה היוצא למשימות שונות, בהן בניית גני ילדים חדשים וכן חידוש מבנים קיימים. הועד מקבל את הרעיון שהמועצה תקח הלוואה לגנים המיועדים ולמועדון הנוער באותה עת ולא מקבל חלופה  שהגנים יקודמו והמועדון יידחה למועד אחר. לצורך כך ימשיכו יוסף ואביחי לדרוש האישור מהמועצה וכן ביצוע מועדון יחד עם הגנים ולא אחריהם.
רן מעדכן- נושא מדידת הנכסים במועצה, המועצה מצהירה שאין שינוי במדיניות הגבייה או בקריטריונים. בפועל בעקבות המדידה, רק מי שיש לו תוספת גביה קיבל הודעה
 
רשם: אביחי סימנר
 כל הזכויות שמורות למושב עין ורד  |  הוספה למועדפים   |  הפוך לעמוד הבית  |  חזור למעלה

עיצוב: Tween-id

 

לייבסיטי - בניית אתרים